Pjautinė mediena

Atgal
PJAUTINĖ MEDIENA

Tikslingai dirbdami ir siūlydami tik aukščiausios kokybės standartus atitinkančią medieną, įgijome partnerių, dirbančių statybų ir gamybos sektoriuose, pasitikėjimą. Tiekiame sertifikuotą pjautinę medieną tiek Lietuvos, tiek užsienio verslo partneriams, gaminantiems grindų dangą, baldus, interjero bei eksterjero produkciją, ir žinoma, statybos ir didmeninės bei mažmeninės prekybos įmonėms Lietuvoje, Europoje ir Rytų Azijoje.
 Pjautinės medienos asortimentą sudaro:
 
Maumedžių mediena, pasižyminti mažu šakotumu, yra atspari puvimui, ir puikiai panaudojama statybinių konstrukcijų gamyboje.

Pušų mediena – atspari aplinkos poveikiui, tačiau lengva ir džiūsta labai sparčiai. Nors ši mediena linkusi pamėlynuoti, dėl savo atsparumo savybių pušis naudojama ryšių linijų, geležinkelio pabėgių ir įvairios taros bei baldų gamyboje.

Eglių mediena – viena tinkamiausių statybinių konstrukcijų, baldų ir muzikos instrumentų gamybai medžio rūšių. Linkusi išlaikyti savo šviesią spalvą, o populiarumą ši medienos rūšis įgijo dėl mažo sakingumo, smulkaus plaušo, lankstumo bei savybių, leidžiančių eglės medieną lengviau ir geriau nudažyti.
 
Mūsų įmonė Jums gali pasiūlyti terasines lentas, statybinę medieną ir dailylentes. 
 
Platesnę informaciją apie siūlomus produktus rasite mūsų kataloge. Dėl individualių užsakymų ar norėdami plačiau sužinoti apie siūlomą produkciją, prašome susisiekti su mūsų vadybininkais ir jie maloniai suteiks visą reikiamą informaciją.

STATYBINĖ MEDIENA

Statybinę medieną galite rinktis iš eglės arba pušies.

Mediena gali būti:
- natūralaus džiuvimo;
- džiovinta džiovykloje (14-16% drėgnumo);
- impregnuota;
- džiovinta ir obliuota;
- džiovinta, obliuota ir impregnuota.

 

TERASINĖ LENTOS

Siūlome natūralios medienos terasines lentas iš aukštos kokybės maumedžio, eglės ar pušies medienos.

Terasines lentas galite rinktis iš dviejų profilių:

- lygaus profilio;
- rifliuoto profilio.
 

DAILYLENTĖS

Dailylentes galite rinktis:

- šiaurės eglės;
- maumedžio.

 

Susisiekite

Aš ne robotas

Vadybininkas Vaidas

Tel. nr: +370 683 16153 
El. paštas: vaidas@ltfirewood.com  
Kalbame: LT EN

Vadybininkas Jaroslav

Tel.: +370 604 09 491
E.mail: jaroslav@ltfirewood.com  
Languages: LT RU EN PL

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą pasirinkimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau skaitykite: slapukų politika.

Sutinku
X