Granulės

Atgal
GRANULĖS

Bėgant laikui ir plečiant savo veiklą, ieškome įvairių degiojo kuro alternatyvų, taip savo klientams suteikdami didesnį ir įvairesnį pasirinkimą. LTFIREWOOD medžio granulės – puiki alternatyva tradicinėms malkoms, puikiai tinkanti tiek gyvenamosios, tiek komercinės paskirties šildymui. Vienas iš medžio granulių pranašumų – ši kuro rūšis taip pat gali būti naudojama žaliosios elektros energijos gavyboje, kadangi granulės pagamintos iš medienos atliekų, tokių kaip pjuvenos. Be to, medžio granulių gamyboje  nenaudojami nei klijai, nei kiti cheminiai priedai. Lyginant su malkomis, medžio granulės pasižymi mažesniu drėgnumu, todėl turi aukštesnę šiluminę vertę.
 
Be medžio granulių, galime pasiūlyti ir šiaudų granulės, kurios yra labai populiarus gaminys kraikui, gerai vertinamas žirgų augintojų, kadangi šio produkto gamybai keliami žymiai aukštesni kokybės reikalavimai. Šiaudų granulės kraikui yra višiskai ekologiškos, be jokio nemalonaus kvapo ar kitų priemaišų, puikiai sugeria amoniako kvapą, neturi jokių kenksmingų bakterijų ir mikroorganizmų.
 
Norėdami daugiau sužinoti apie ekologiškus šildymo būdus bei apie granules ir jų pristatymo subtilybes, kreipkitės į vieną iš mūsų vadybininkų, ir jie maloniai suteiks visą reikiamą informaciją.
MAGIC WOOD PELLETS (Enplus A1 LT303) medžio granulių specifikacija:

Šildymo tipas - vidaus.
Žaliava - spygliuočių medžių pjuvenos (100%).
Skersmuo - 6 mm.
Kaloringumas - 18,0 MJ/kg - 5 kWh/kg.
Drėgmė - 8%.
Tankis - 650kg/m3.
Peleningumas - 0,4%.
Pakuotė - 15 kg.
Taip pat galime pasiūlyti 8 mm medžio granulių. 
 
ŠIAUDŲ GRANULĖS SPECIFIKACIJA:


Žaliava - kviečių šiaudai.
Skersmuo - 8 mm.
Drėgmė 9 - 10 %.
Tankis - 680 kg/m3.

Susisiekite

Aš ne robotas

Vadybininkas Vaidas

Tel. nr: +370 683 16153 
El. paštas: vaidas@ltfirewood.com  
Kalbame: LT EN

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą pasirinkimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau skaitykite: slapukų politika.

Sutinku
X