Malkos

Atgal
MALKOS

Esame itin aukšta kokybe pasižyminčių malkų platintojai. Prekiaujame populiaria produkcija, kuri yra gaminama iš sertifikuotos lietuviškos medienos. Taip pat tiekiame kokybišką medieną iš kitų regionų. Pasirinkimas – itin platus, ir skirtas kiekvieno kliento lūkesčiams patenkinti. 
 
Natūraliam džiovinimui naudojame 20,000 kvadratinių metrų kiemą, kuriame malkas laikome nuo ankstyvo kovo iki rugsėjo mėnesio. Tarp palečių paliekami tarpai oro ventiliacijai, o malkos uždengiamos specialia plėvele, apsaugančia nuo tiesioginio lietaus poveikio. Džiovinimui specialioje džiovykloje naudojama profesionali “Katres” įranga, kurioje malkos 6-8 dienas džiovinamos 80 laipsnių temperatūroje.
SPECIFIKACIJA:

Siūlome uosio, ąžuolines, beržines, skroblų, juodalksnio, buko (išskirtinai iš Ukrainos) malkas bei minkštųjų lapuočių malkų derinius. 
 
Malkos gali būti:

  - šlapios (35-55%);
  - natūraliai džiovintos (25-35%);
  - sausos (>25%).
 
Malkų matmenys – 25, 30 ir 45 cm ilgio ir 8-16 cm skersmens. 
 
Siekdami kuo labiau sumažinti užsakovo rūpesčius, malkas pristatome patogiai supakuotas 22, 30 ir 40 litrų maišuose, jau suskaldytas ir paruoštas patogiam naudojimui. Maišai sukrauti į specialią medinę tarą – konteinerius, kuriuos patogu iškrauti, perkelti ir sandėliuoti. Šie mediniai konteineriai, atitinkamai pagal Jūsų pageidavimus, gali būti 1m³ 1,8m³ ir 2m³ talpos.
 

Susisiekite

Aš ne robotas
Vadybininkas Vaidas

Tel. nr: +370 683 16153 
El. paštas: vaidas@ltfirewood.com  
Kalbame: LT EN
Vadybininkas Sergej

Tel. nr: +370 607 68393 
El. paštas: sergej@ltfirewood.com  
Kalbame: LT RU EN

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą pasirinkimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau skaitykite: slapukų politika.

Sutinku
X