Apie mus

Atgal

UAB LTFIREWOOD susibūrė dar 2005 metais. Pagrindinis įmonės vadovų ir visos komandos tikslas buvo kurti klientų namų jaukumą, tiekiant tiek žaliavinę medieną būsto statyboms, tiek biokurą gyvenamųjų ir komercinių patalpų šildymui. Bėgant metams ši įmonės vizija ne tik išliko pagrindiniu prioritetu, bet ir dar labiau sustiprėjo. Tai patvirtina siekis pasiūlyti vis platesnę produkcijos gamą, o tam tikslui pasiekti įsigijome erdvias, net 2000 m3 siekiančias patalpas, kuriose sandėliuojamas visas siūlomos produkcijos asortimentas. Turima įranga ir didžiulės sklandžiam darbui pritaikytos patalpos leidžia, klientui pageidavus, kartu sumaišyti norimą ir įvairią produkciją, dėl ko mes įgavome pranašumą prieš konkurentus.

Nuolatinį mūsų įmonės tobulėjimą pagrindžia šie sertifikatai:

ENplus ID-No.: LT 303, patvirtinantis mus kaip sertifikuotus medžio granulių perpardavėjus, atitinkančius ENplus programos reikalavimus ir suteikia teisę parduoti ENplus sertifikuotas granules. Sertifikatą suteikė PCU Deutschland Gmbh.

CrefoCert mokumo sertifikatas, įmonės patikrinimo metu nustatyta, kad mūsų įmonės mokumo struktūra yra gera ir atitinka sertifikavimui būtinus CrefoCert reikalavimus:
 - CR rizikos klasė: 1-3;
 - Kitų esminių grėsmių įmonei nenustatyta.
 - Sertifikatas išduotas 2013.10.24.

CrefoCert Stabilus Silver mokumo sertifikatas. Įmonės patikrinimo metu nustatyta, kad mūsų įmonės mokumo struktūra yra gera ir daugiau nei 2 metus atitinka sertifikavimui būtinus CrefoCert reikalavimus:
 - CR rizikos klasė: 1-4;
 - Kitų esminių grėsmių įmonei nenustatyta.
 - Sertifikatas išduotas 2016.01.25

Prie pagrindinių tikslų prisidėjo siekis tapti stambiausia ne tik Lietuvos, bet visos Europos biokuro eksportuotoja. Glaudūs ir abipusiai patikimi santykiai su užsienio partneriais leidžia konkuruoti šiandieninėje rinkoje. Tiekiame  aukščiausios kokybės medieną iš skirtingų regionų. Tik platus partnerių ratas leidžia klientui pateikti geriausius kainos ir kokybės santykiu paremtus sprendimus. Tvirtas ir ilgalaikis bendradarbiavimas su logistikos įmonėmis užtikrina, kad užsakovui produkciją pristatome operatyviai ir saugiai.

Visuomet stengiamės atrasti naujas rinkas, todėl šiandien savo produkciją eksportuojame į Prancūziją, Belgiją, Italiją, Vokietiją, Liuksemburgą, Olandiją, Daniją, Austriją, Didžiąją Britaniją, Norvegiją bei Šveicariją, o nuo 2013 metų atvėrėme ir Rytų Azijos rinkos vartus.

e-pardavimų sistemos diegimas

Kuriame Lietuvos ateitį 

E-pardavimų (klientų savitarnos) sistemos įdiegimas įmonėje bei jos integravimas su kitomis įmonės naudojamomis sistemomis.


2021 m. balandžio 14 d. įmonėje UAB LTFIREWOOD pradėtas įgyvendinti projektas „E-pardavimų (klientų savitarnos) sistemos įdiegimas įmonėje bei jos integravimas su kitomis įmonės naudojamomis sistemomis“.

Projekto tikslas – Optimizuoti įmonės veiklą, skaitmenizuojant pirkimo-pardavimo procesą.

Projekto veiklų įgyvendinimo pradžia     2021-04-14

Projekto veiklų įgyvendinimo pabaiga    2022-08-25

Projekto biudžetas – 28 227,50 Eur       

Skiriamas finansavimas – 16 678,90 Eur

Didėjant įmonės gamybos ir pardavimų apimtims, siekiant efektyviau kontroliuoti tiek gamybos, tiek pardavimų procesus, buvo nuspręsta skaitmenizuoti įmonės gamybos valdymo ir pardavimų procesus. 2021 m. balandžio 14 d. įmonė pasirašė Programinės įrangos naudotojo teisių pirkimo-pardavimo sutartį, pagal kurią įmonė gavo teisę naudotis „Falcon“ programinės įrangos gamybos valdymo moduliu bei susitarė dėl įmonės e-pardavimų vykdymo (klientų savitarnos) modulio sukūrimo ir integravimo su gamybos valdymo moduliu ir turima apskaitos valdymo programa.

„Falcon“ programinė įranga buvo specialiai sukurta medienos apdirbimo įmonės procesų valdymui ir apskaitai, todėl atitinka įmonės gamybinius poreikius. Papildomas e-pardavimų vykdymo (klientų savitarnos) modulis papildomai kuriamas atsižvelgiant į įmonės specifinius poreikius. 

Šios programinės įrangos įsigijimas leis įmonei skaitmenizuoti pagrindinius procesus.

Projekto rezultatai bus UAB LTFIREWOOD nuosavybė ir bus naudojami kasdieninėje įmonės veikloje.

Projektas finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo, kaip Europos Sąjungos atsako į COVID-19 pandemiją priemonė (E. komercijos modelis COVID-19).


Sertifikatas-20383f5f5274beae80d4232eae453d07.jpg
stipriausia-376f97ae120030b332951d908ceac362.jpg
crefeocert_2-92de4d07e8a07861e07e3db14b8756d1.jpg
crefeocert-5c88971454c4e4f8ab1d4d814fab2fa7.jpg

 

Susisiekite

Aš ne robotas

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą pasirinkimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau skaitykite: slapukų politika.

Sutinku
X